כנר לאירועים

כינורות מיד מעלים אצלנו אסוציאציה של רומנטיקה בשיא תפארתה, מנגינות קורעות לב שמעלות דמעה קטנה בזווית העין. לכן Slide Music, המומחים להפקות אירועים, מציעים לכם כנר לאירועים שגם ינעים את הזמן, יספק אטרקציה ייחודית ביותר וגם ירגש בהתאם לאירוע הרלבנטי. כנר לאירועים מהווה תוספת מרשימה במיוחד, משהו שבהחלט לא רואים בכל אירוע, הוא מגיע עם תלבושת קלאסית ומנגן שלל סגנונות ומנגינות בהתאם לאירוע ולאווירה המתבקשת.

אטרקציה מוסיקלית מסוג אחר

חברתנו אמנם מתמחה בהפקות מוסיקליות רבות מרכיבים וסגנונות, שירותי תקליטנים מקצועיים ומתקדמים ביותר, אך אנו יודעים להעריך את הדברים הקלאסיים והקסומים שאפשר להוסיף לאירוע שלכם על מנת להעשיר אותו וליצור משהו לא שגרתי. כנר לאירועים הוא בדיוק התשובה האולטימטיבית לכך, בעיקר מתאים לחתונות אך מדובר על אטרקציה מרשימה בהחלט גם במסיבות בר / בת מצווה, אירועים עסקיים, אירועי חברה, מסיבות חברתיות ועוד.

בין אם מדובר על מוסיקה קלאסית, בלאדות רומנטיות מרגשות או מוסיקה צוענית שמחה ומקפיצה, כנר לאירועים יוסיף לאירוע שלכם צבע וסגנון, משהו שכל האורחים לא יפסיקו לדבר עליו הרבה אחרי שהאירוע יסתיים.

מה כולל שירות כנר לאירועים

אנו מציעים שירות של כנר לאירועים המהווה תוספת להפקה המוסיקלית הכללית ולתכנית האמנותית של האירוע. הכנר מתאים במיוחד לנגינה מרגשת ומרשימה במהלך קבלת הפנים ובהפסקות בין שלבי האירוע השונים. כמו כן הוא יכול לספק אווירה ייחודית ומדהימה בכניסה לחופה, בכניסת כלת או חתן המצווה לאירוע המיוחד שלהם וכן הלאה. הכנרים איתם אנו עובדים הם מוסיקאים מיומנים היודעים לקרוא את הקהל ולהתאים את הסגנון המוסיקלי למהות האירוע ולמטרות אותן אתם, בעלי האירוע, רוצים להשיג ? מנגינות רומנטיות ונעימות לחתונה או מקפיצות למסיבה וכדומה.

מעבר לכנר בודד שמנגן לכם במהלך האירוע, אנו מציעים גם שירות מקיף יותר של להקת מיתרים או נגנים קלאסיים אחרים לאירועים גדולים יותר וכמו כן אפשרות של קוורטט מיתרים מקצועי לערב תרבותי ברמה הגבוהה ביותר, אטרקציה יוצאת דופן שמעשירה את האווירה, יוצרת "באזז" חיובי באירוע ומנעימה מאוד את זמן האורחים בערב.