זמר לחופה

סלייד מיוזיק מציעים שירותים מוסיקליים מיוחדים ומקצועיים במיוחד לאירועים מכל הסוגים, אנו מפיקים אירועים מכל הסוגים ודואגים לכל הפרטים מההתחלה ועד סיומו המוצלח של הערב. אך מעבר לכך אנו מציעים תוספת ייחודית ואיכותית, משהו שיהפוך את האירוע שלכם למרגש ובלתי נשכח – זמר לחופה כחלק מרכזי בתכנית האמנותית של האירוע.  כאשר אנו מספקים אנשי מקצוע מיומנים ומשובחים, שיודעים לתת "שואו" במלוא מובן המילה.

לרגש באמת

כיום כדי לרגש באמת במסגרת האירוע המיוחד שלכם חייבים ליצור משהו ייחודי, חוויה לא שגרתית שהאורחים יתחברו אליה רגשית ויתפעלו מהפאר שבה. זמר לחופה יספק עבורכם בדיוק את הפיתרון האולטימטיבי!

סלייד מיוזיק מציעים זמר או זמרת, בליווי להקה מקצועית ומגוונת או לבדם, שישירו שיר מותאם אישית, אמיתי ומרגש בצורה שאי אפשר להתחרות בה. פיתרון קלאסי לחתונות ושאר אירועים מסוגננים וחשובים, אם תוסיפו לכך כנר או סקסופוניסט שינגנו בצורה מרהיבה ? אתם בדרך הבטוחה להצלחה ולאירוע בלתי נשכח.

מפיקים אירועים גדולים מהחיים

בימינו, שילוב זמר לחופה באירוע שלכם זה דבר נדיר ומאוד לא שגרתי, מדובר על אטרקציה שמיידית משדרגת את האירוע שלכם בכמה רמות, בתור חברה שמתמחה בהפקת אירועים מפוארים ומיוחדים במינם, אנו מקפידים על כל פרט ודואגים להכל ? כך שהאירוע שלכם יהיה באמת גדול מהחיים. דמיינו את הריגוש, הרומנטיקה והקסם באוויר כאשר זמרת מרשימה ומקצועית מלווה אתכם לחופה, עם שיר מיוחד שבחרתם. זמר לחופה ניתן לשלב לריקוד הסלואו המסורתי עם שיר בהופעה חיה ועם הקדשה אישית לזוג המאושר.

שילוב מרהיב ומיוחד שאנו מבצעים הוא הרכב נגנים, למשל קוורטט מיתרים, כינורות, סקסופון וכדומה, עם מוסיקה של תקליטן לאירוע שלכם. אשר תהווה חוויה צבעונית, אנרגטית ומדהימה בצורה בלתי נשכחת.

אם אתם מחפשים שלכם, פנו אלינו היום לפגישת ייעוץ וקבלת הפיתרון הטוב ביותר!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שירותים נוספים
בר לאירועים

חברת סלייד מיוזיק מפיקה עבורכם אירוע בלתי נשכח, אירוע מלא במרכיבים חדשניים ושירות מותאם אישית לאורך כל הדרך. מעבר לתקליטנים הטובים ביותר ושליטה בכל סגנונות

קרא עוד
שירותים נוספים
זמר לחופה

סלייד מיוזיק מציעים שירותים מוסיקליים מיוחדים ומקצועיים במיוחד לאירועים מכל הסוגים, אנו מפיקים אירועים מכל הסוגים ודואגים לכל הפרטים מההתחלה ועד סיומו המוצלח של הערב.

קרא עוד
שירותים נוספים
עמדת דיג'י להשכרה

במסגרת השירותים של חברת סלייד מיוזיק דיג'י לחתונה אנו מציעים, ללא תוספת תשלום, לכל לקוחותינו עמדת לדים מקצועית ומשובחת, מסך לדים ברזולוציה מדהימה של 8

קרא עוד