צילום אירועים

צילום אירועים

חשיבה חדשנית, ביצוע יצירתי ומוניטין מקצועי מבטיחים לך שירות ללא פשרות ושקט נפשי. אמנים בצילום אירועים עסקיים ופרטיים, צילומי הפקות מיוחדות – לצילומים שהם הכל מלבד משעממים ושגרתיים, אנחנו הצוות עבורך!

אנו מספקים שירותי צילום אירועים מכל הסוגים, צילומי אופנה, צילום תעשייתי וצילומי שיווק ופרסום. אנו מבינים שהצרכים של כל לקוח שונים ומתאימים את עצמנו ואת השירות לכל הזמנת עבודה, מוכנים לאתגרים ומתגאים בכך שאנו מספקים פיתרון משובח לכל לקוחותינו.

צילום בראש אחר

חברה לשירותי צילום מקצועיים פועלת בתחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, אנו שמים דגש מהותי על מקצועיות והתאמת השירות לצרכי הלקוח ולתוצאה סופית מיוחדת במינה. תמיד נלווה כל לקוח באופן אישי וחם, עם חיוך על הפנים, יכולת הקשבה ומתן מענה לכל חלום ויזואלי. אנו מציעים צילום וידאו וסטילס בראש אחר, ראש צעיר וספונטני המתאים למציאות הדינמית של ימינו.

צוותי הצילום שלנו יהפכו עבורכם את הנצחת האירוע למיוחדת במינה, יפיקו צילומים מרהיבים, העונים למטרה ושיהוו צילומים בלתי נשכחים במלוא מובן המילה.

שירותי הצילום של

  • צילומי וידאו וסטילס מקצועיים ומשובחים.
  • מצלמות מקצועיות ומיוחדות: מצלמות HD (High Definition), מצלמות רחף ועוד.
  • צילום חתונות – כולל צילומי חוץ ואת כל מרכיבי ושלבי החתונה.
  • צילומי הריון
  • צילומי הפקות אופנה
  • צילומי סטודיו מעוצבים – אופנה, מוצרים, הפקת בוק, פרסום וכן הלאה.
  • צילומי נוער
  • צילום ועריכת סרטוני תדמית, סרטוני חתונה ועוד.
  • צילום קטלוגים ותמונות פרסומיות.
  • הפקת אלבומים דיגיטליים מקצועיים, הגדלת תמונות, אלבומים פיזיים ועוד.

צלמים מעולים לאירועים בלתי נשכחים

הצלמים הם מצד אחד מקצוענים ללא פשרות, אך מצד שני הם חדשניים, כיפיים ומעט פרועים כשצריך, לא בוחלים באמצעים להשגת התמונה המושלמת ותמיד הכל נעשה בהומור ובצורה אישית. החברה מעסיקה רק צלמים מוסמכים עם שנים של ניסיון בצילום אירועים והפקות, בעלי טאץ' אמנותי, אנשי מקצוע שפשוט לא יתפשרו על צילומים סטנדרטיים ורגילים. נעשה שימוש רק בציוד החדיש והאיכותי ביותר, כולל ציוד סטודיו מלא וציוד צילום לצילומי חוץ.

שירותי צילום לכל מטרה

שירתנו לאורך השנים לקוחות מכל הסוגים, צילמנו אירועים פרטיים ועסקיים, הזמנות צילום מיוחדות לצד הפקות אופנה או פרסום גדולות. לא רק שאנו מלווים את הלקוח באופן אישי ומקצועי, אנו מספקים את שירותי הצילום בלי להעיק או להציק לאורחים ולבעלי האירוע, תוך התאמה אישית מלאה ודגש על כך שהאירוע יונצח בצורה בלתי נשכחת ונטולת דאגות.

אין כאן בכלל שאלה

אם אתם עורכים אירוע פרטי או עסקי, צריכים צילומי סטודיו מקצועיים ובאופן כללי מחפשים את המיוחד והשונה בהנצחה דיגיטלית של אירועים ופרטים חשובים, צילומי הריון וכל צורך אחר בצלם מקצועי – אנו מציעים מערך פתרונות משובח, צרו איתנו קשר היום לקבלת פרטים וקביעת פגישת עבודה ראשונית.