זר כלה וקישוט לרכב

המון ממה שהופך את החתונה למוצלחת ומרגשת זה העיצוב, הפרטים הקטנים ואותם דברים שגורמים לכם להרגיש הכי מיוחדים בעולם ביום המאושר הזה. מבחינה זו אנו מאמינים שחוץ מהשקעה במרכיבים הגדולים כמו תקליטן לחתונה, קייטרינג לחתונה, מקום מיוחד במינו, שמלה מרהיבה וכן הלאה, אתם חייבים להשקיע גם בפריטים מקסימים כמו זר כלה וקישוט לרכב. זר הכלה הוא תוספת מקסימה ומשמעותית לתלבושת המרשימה של הכלה והקישוט לרכב הוא תמיד כיף וגורם לכל הסביבה לראות שזהו היום המיוחד שלכם.

Slide Music מציעה ללקוחותיה שבוחרים את אחד משירותי הפקת האירועים שלנו גם שירות עיצוב זר כלה וקישוט לרכב שנעשה על ידי שוזרות מקצועיות במיוחד.

זרים וקישוטים במגוון סגנונות

המעצבות ושוזרות הפרחים שאיתן אנו עובדים הן מנוסות ומובילות בתחומן, מאחוריהן אינספור זוגות מחותנים ומאושרים שקיבלו זרים וקישוטים בהתאמה אישית וברמה הגבוהה ביותר. אנו מציעים זרי כלה המיוצרים בעבודת יד ותוך אהבה גדולה, נעשה שימוש במגוון אדיר של פרחים וחומרים כך שהזר יתאים לכלה, לשמלה ולעיצוב הכללי של החתונה. תוכלו לבחור עיצובים קלאסיים, מינימליסטיים, גרנדיוזיים, לבנים או צבעוניים, עם חומרים מיוחדים או על טהרת הפרחים, עם פרחים בעלי משמעות או פשוט עיצוב כללי יפה במיוחד. כמו כן אנו מציעים עיצובי פרחים וזרים לשושבינות

מבחינת קישוט לרכב אנו מציעים עיצובים מגוונים מאוד, עם פרחים, סרטים ושלל חומרים שונים המתאימים לרצון הזוג, לרכב ולהיקף העיצוב הרצוי, החל בקישוטים הכי מפוארים וגדולים ועד קישוטים מינימאליים אך אלגנטיים במיוחד. אנו יכולים לספק שירות זר כלה וקישוט לרכב של בני הזוג עצמם וגם לרכבים יוקרתיים המושכרים לטובת החתונה, ואף ללימוזינות להגעה במלוא הסטייל לחתונה.

זר כלה וקישוט לרכב – מסורת מקסימה וחיננית

זר כלה וקישוט לרכב לכבוד יום החתונה מהווים מסורת מקסימה וחיננית במיוחד, משהו שנהוג לעשות ושבהחלט מוסיף המון לאווירה ולתחושות הכיפיות של בני הזוג. Slide Music מציעה לכלה להרגיש הכי מיוחדת בעולם עם זר בהתאמה אישית ולשני בני הזוג להגיע בסטייל מרשים ומרהיב לערב הבלתי נשכח שלהם.