זיקוקין ופירוטכניקה

בעולם האירועים הישראלי כל הזמן יש חידושים והמצאות ליצירת אירועים יותר ייחודיים ומפוארים, במובן זה Slide Music מציעה את הטוב ביותר, בהתאמה אישית מלאה לאירוע שלכם ועם המוצרים / שירותים המתקדמים ביותר. אנו מתמחים בהפקות מפוארות ומיוחדות של אירועים, בעיקר בצד המוסיקלי של האירוע אך גם בשירותי זיקוקין ופירוטכניקה שמספקים מגוון אדיר של פתרונות ברמה משובחת ללא פשרות. כמו בהפקה המוסיקלית שלנו, גם לגבי זיקוקין ופירוטכניקה אנו דואגים לכל הפרטים ומפיקים לכם ערב מרהיב בלי דאגות מצידכם,תוך תיאום מלא לאורך כל הדרך.

יוצרים רושם ואירועים בלתי נשכחים

כל אחד ואחת רוצים שהאירוע שלהם יהיה מיוחד, משהו שלא רואים כל יום ושהאורחים ידברו עליו עוד הרבה אחרי שהכל מסתיים, כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה, עם שנים של ניסיון, מוצרים מתקדמים ואיכותיים ובעיקר הקפדה לספק מענה מושלם ולא מתפשר לכל לקוח ואירוע. בהפקה שלנו רגע השיא של האירוע יהיה מפואר ומרשים יותר מכל, ריקוד הסלואו בחתונה יהיה המרגש ביותר ומסיבת המצווה תהיה שיחת השנה בבית הספר. כל ההפקות שלנו, מבחינת מוסיקה ותקליטנים כמו גם מבחינת זיקוקין ופירוטכניקה, כוללות תכנון קפדני לפני האירוע, בנייה והתקנה של אנשי מקצוע מיומנים, הפעלה איכותית וללא תקלות ומתן מענה מלא בכל שלב.

אפשרויות זיקוקין ופירוטכניקה עם Slide Music

כדי ליצור את הרושם המתאים ולהעשיר את האירוע בצורה שלא תיאמן, אנו משתמשים בציוד האיכותי ביותר בנמצא, מגוון רחש של אפשרויות זיקוקין ופירוטכניקה המתאימות לכל סוג של אירוע ולכל מיקום.

  1. מכונת קונפטי חזקה ורב גונית המספקת פירוטכניקה קלאסית ומרשימה.
  2. מכונת בועות להיט ענק בתחום האירועים! מכונה המפיקה אינספור בועות המוסיפות אווירה מדהימה לאירוע, יש אפשרות להפקת בועות עם אלכוהול.
  3. מכונת עשן  פריט פירוטכניקה שתמיד יוצר רושם מיוחד ומוסיף המון לאווירה, מתאים לרחבות ריקודים, טקסי כניסה וכדומה.
  4. עשן כבד/קרח יבש – מושלם לריקוד הסלואו בחתונה / בר מצווה.
  5. זיקוקין מרהיבים ומיוחדים לאולמות סגורים ולאירועים תחת כיפת השמיים
  6. מופעי לייזר בהתאמה אישית.

אם אתם מחפשים זיקוקין ופירוטכניקה לאירוע שלכם, פנו אלינו היום לפגישת ייעוץ ולקבלת הפיתרון הטוב ביותר.