תקליטנים בדרום

תקליטנים בדרום

Slide Music מציעים לכם את הטוב ביותר בתחום התקליטנים לאירועים  – נקודה! אנו מתמחים בהפקות מוסיקליות של אירועים פרטיים ועסקיים, קוראים את הקהל בצורה מושלמת ומציעים מגוון אדיר של ציוד מקצועי ואטרקציות מיוחדות. חברת Slide Music מהווה איחוד כוחות אדיר של תקליטנים בדרום המובילים ואיכותיים באיזור, איחוד כוחות שיוצר שלם הגדול מסך חלקיו ומאפשר לקוחותינו לקבל את הטוב ביותר בכל פעם

אצלנו לא תראו תופעות כמו שעה סופית לסיום האירוע, קיפול של הציוד לפני שאחרון האורחים עוזב. תקליטנים שלנו מספקים שירות מעולה ומרקידים אתכם עד שכבר לא תעמדו על הרגליים…

ניסיון עשיר ומקצועיות ללא פשרות

חברת Slide Music היא כאמור איחוד כוחות מקצועי של תקליטנים בדרום, הניסיון המצטבר שלנו בתחום האירועים מגיע לעשרות שנים של הפקת אירועים מכל הסוגים. כל אחד מהתקליטנים של החברה ניהל אירועים רבים ומגוונים מבחינה מוסיקלית וכן שימש תקליטן מקצועי במועדונים איכותיים ופופולאריים בישראל.

בזכות הניסיון העשיר של צוות התקליטנים והקפדה על מקצועיות ושקיפות ללא פשרות, מובטח לכם אירוע של פעם בחיים עם מוסיקה שכולם ייהנו ממנה. הרבה זמן אחרי האירוע שלכם עוד ידברו על המוסיקה שהייתה בו.

מוסיקה עדכנית ומגוונת

אנו חיים ונושמים מוסיקה לאירועים, מעבר לציוד משובח ומקצועי המתאים למגוון מקיף של אירועים ומיקומים, אנו מציעים מוסיקה עדכנית ומגוונת מאוד. מדובר על אוסף ענקי ובפועל אינסופי של שירים ומוסיקה מכל סגנון פופולארי ומתבקש. תקליטנים שלנו מקצועיים ששולטים במוסיקה יכולים בהחלט לספק לכם תוצאה אופטימאלית, תוך התאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח והמצב בשטח על רחבת הריקודים.

ציוד הפקה משובח ומקצועי

Slide Music מחזיקה ציוד תקליטנים משובח, חדשני ומקצועי המבטיח איכות סאונד ממדרגה ראשונה ותפעול ללא תקלות. בין היתר אנו מספקים לכל לקוחותינו עמדת לדים מקצועית ברמה של 10 פיץ' המאפשרת לכם להקרין תמונות, סרטונים ואנימציות מרהיבות להעשרת האירוע והוספת סטייל מדהים לרחבת הריקודים

תקליטנים בדרום לכל סוגי האירועים

אנו מספקים שירותי תקליטנים בדרום הארץ לכל סוגי האירועים, תוך התאמה אישית מלאה לדרישות וצרכי הלקוח. מאחורינו הפקות מקצועיות של חתונות, בר מצוות, בת מצוות, מסיבות חברה, מסיבות פרטיות, אירועים עסקיים, ימי הולדת ואירועים מיוחדים אחרים. אנו מגיעים לכל מקום ומפעילים תקליטנים משובחים באולמות, גנים, אירועים בטבע, אתרים היסטוריים, בתים פרטיים, אתרים עירוניים ועוד.

תקליטנים בהתאמה אישית

על מנת שכל לקוח יהיה מרוצה משירותינו אנו מאמינים בהתאמה אישית מלאה של דרישות האירוע לעבודתם של תקליטנים מקצועיים, תוך שיתוף פעולה מלא ושקיפות לאורך כל הדרך. התקליטנים שלנו לצד צוותי ההפקה מתאימים את האירוע לרמת הפאר של האירוע ולעיצוב, הבחירות המוסיקליות נעשות מראש עם הלקוח ובזמן אמת בשטח, התכנון הוא ברמה הגבוהה ביותר שאפשר על מנת להבטיח שירות ללא דופי ודיוק אופטימאלי במהלך האירוע.

תקליטנים בדרום – לקביעת פגישת ייעוץ חינם, התקשרו ל – 08-6727072, 050-3061521 שעות פעילות 09:00-16:00, כתובתינו: אנדה עמיר 50, באר שבע.