תקליטן רוסי

תקליטן רוסי

תקליטנים למגזר הרוסי

המגזר הרוסי הוא הגדול ביותר בישראל מבחינת כמות אנשים, זהו מגזר מגוון ודינמי מאוד, מגזר שחלקים ממנו נמצאים בארץ כבר עשרות שנים ואחרים רק שנים מעטות. אירועים המיועדים רק או בעיקר למגזר הרוסי מצריכים כמובן תקליטן רוסי שדובר את השפה עצמה, מבין את התרבות, מתמצא בטרנדים המוזיקליים וכמובן יודע לקרוא את הקהל הרוסי בצורה הטובה ביותר. אם אתם מארגנים אירוע שכל המשתתפים בו יהיו מהמגזר הרוסי או רוב המשתתפים אתם צריכים תקליטן רוסי שיספק את הסחורה בצורה הטובה ביותר, התקליטן יכול להנחות את האירוע ברוסית בלבד ולשלב גם עברית.

אירועים מכל הסוגים

מכיוון שמדובר על אוכלוסייה כל כך גדולה בציבור הישראלי, היקף האירועים הרלבנטיים למגזר הרוסי הוא פשוט אדיר, כך שבהחלט יש צורך מהותי וביקוש לשירותים מקצועיים של תקליטן רוסי. האירועים כוללים חתונות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, מסיבות, אירועי תרבות ובילוי המיועדים למגזר הרוסי וכן הלאה. אלו אירועים רבים שבהם קהל היעד העיקרי או אפילו היחיד הוא יוצאי ברית המועצות לשעבר שעלו לישראל, כך שעל מנת לספק חוויה אקסקלוסיבית, ייחודית ומתאימה מכל הבחינות רק תקליטן רוסי יכול להיות הפיתרון האולטימטיבי

הכרת התרבות והקהל

תקליטן רוסי מכיר את כל הניואנסים הייחודיים המאפיינים אירועים לקהל רוסי, הוא מכיר את התרבות, מה מקובל, אילו סגנונות נחשבים מתאימים לאירועים שונים וכדומה. חלק משמעותי מהצלחתו של תקליטן ליצור אירוע עם אווירה שמחה ואיכותית, רחבת ריקודים מלאה ואורחים מרוצים מההיבט המוזיקלי הוא שליטה והיכרות בתרבות של קהל היעד. רק תקליטן רוסי יהיה מסוגל לקרוא את הקהל הרלבנטי בצורה המדויקת ולהיות קשוב עם מיקוד מלא לאווירה באירוע, לכיוון המוזיקלי שאליו מושכים האנשים, האם צריך להגביר את הקצב או דווקא להאט ושאר ההיבטים המקצועיים והיצירתיים של עבודת התקליטן. הסגנונות המוזיקליים שמנגן תקליטן רוסי מגוונים מאוד וכוללים מוזיקה פופולארית ועכשווית מרוסיה ומדינות ברית המועצות, דאנס והאוס כלליים ואיכותיים, פופ חדשני ומתאים לריקודים ובמקרי הצורך גם קלאסיקות המתאימות למהות האירוע ולרצון מארגניו.

עם זאת, תקליטן רוסי בכל זאת צריך להיות מחובר גם לתרבות המקומית הישראלית ולכן לשלוט גם בסגנונות מוזיקליים אחרים, למשל מוזיקה פופולארית עכשווית מזרם הפופ, מוזיקה ישראלית פופולארית ומתאימה לריקודים והיום אפילו אפשר לשמוע במעט אירועים רוסיים גם מוזיקה מזרחית.

תוספות ערך מוסף

היבט נוסף שבו יש חשיבות לעבודה עם חברת תקליטנים שמציעה גם את שירותיו של תקליטן רוסי המתמחה באירועים ליוצאי ברית המועצות הוא תוספות ערך מוסף להעשרת האירוע ויצירת חוויה חד פעמים ויוקרתית. למשל אפשרויות פופולאריות מאוד באירועים אלו הן אטרקציה בדמות, זמרים וזמרות, כנריות או כנר לאירועים, נגן סקסופון איכותי, נגן חמת חלילים וכדומה. כמו כן ניתן לראות מהלקוחות בקשות לתוספת רקדניות ומיצגים אמנותיים שונים לצד המוזיקה והתכנית האמנותית של אירועים, זיקוקין ופירוטכניקה ועיצובי מולטימדיה המתאימים למגזר הרוסי.

היתרון שלנו היא השפה הרוסית, בנוסף להתמחות שלנו בהנחיית הערב וידע במוסיקה ישראלית / מזרחית אנו יודעים גם השפה הרוסית עם רקע מוסיקלי עשיר המשלב בתוכו מוסיקה עכשווית ופופולרית מכל הזמנים, וכמובן תקליטנים שעובדים במועדונים הנחשבים ביותר למגזר הרוסי בארץ.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם, התקשרו ל – 08-6727072, 050-306-1521, שעות פעילות 10:00-17:00, כתובתינו: אנדה עמיר 50, באר שבע.