תקליטן קווקזי

DJ לאירוע קווקזי יכול להתאים גם לאירועים של עבור המגזר הרוסי, חתונות אשכנזיות, וכל מקום בו נדרש תקליטן רב תחומי, ורב פעלים. תקליטן זה יודע רוסית, ויכול להשמיע כמעט כל סוג של שיר העולה על דעתכם, משיר עברי ועד שיר רוסי או קווקזי מקפיץ. כך, למשל הוא שיר מסוג לזגינקה. זהו ריקוד קווקזי מסורתי אשר יכול להשתלב נהדר עם שירים מהארץ במיקסים. אנו הכנו מיקסים מתוחכמים המשלבים שפה קווקזית עם עברית, אשר יקפיצו לכם את האירוע!

קריאת הקהל בזמן אמת בכל אירוע!

תוך הישענות על ניסיון ענף בתחום והיכרות עם רוח האירוע, תקליטן לאירועים קווקזים מיד יבחין מי עומד מולו, בן כמה הוא, מה הוא מעדיף לשמוע, ויספק את השירים. התקליטן יוכל לעמוד במשימה זו גם כאשר יש מבוגרים וצעירים בו זמנית בקהל הרוקד. לכן, DJ לאירוע קווקזי או ישראלי אשר יש לו את הניסיון המקצועי הנדרש קריטי להצלחתו, ואת זאת בדיוק נספק לכם!

בואו ליהנות עם DJ שמתאים לאירוע קווקזי שלכם! תקלוט בשפה העברית לצד שפה קווקזית, השמעת שירי פופ לצד שירים קווקזיים ושאר מדינות כגון, מוסיקה אזרבייג'אנית, ארמנית, דגיסטנית, בשפה ג'והורו וכד' בשילוב שירים מסורתיים כגון לזנגיקה, שלחו, וגזלי, טרקמה וכד' השמעת שירי סלואו לצד שירים מהירים וסוחפים, ועוד! אנו נתייצב מול הקהל, נלמד אותו חיש מהר, ונספק בדיוק את מה שהוא רוצה! כבעלי השמחה, לא תצטרכו לומר לנו כלום, אלא אנו נבין בעצמנו לאיזה סגנון אתם מייחלים, ומהי רשימת ההשמעה הנדרשת לכם.

קבלו מאיתנו רשימת שירים קווקזים לחתונה - טופ 5 לשנת 2020

  1. Arsen Shahunz – Devochka Stop
  2. Arkadiy Dumikyan – Moy Brat
  3. Sem Petrosyan – Ya Segodnya Gulayu, Kaifuyu
  4.  Rafael Gadjiev – Svadba
  5. David Davidov – Shalaho

תקליטן לחתונות

שירות בו תקליטן קווקזי יגיע לאירוע שלכם וישמיע לכם ממיטב שירי העדה, לצד שירים בעברית. אנו נספק לכם מיקסים, וכך המעבר משיר לשיר יהיה מתוכנן, יפה, חלק ומעל לכל – מעניין וערב לאוזן. אנו משמיעים בחתונה כל סוג של מוזיקה, החל בשירים סוחפים ועד שירי סלואו לרווחת החתן והכלה לאחר שהשלימו את טקס החופה שלהם.

תקליטן לאירועים קווקזיים

כמובן שהדובדבן שבקצפת השירותים שאנו נותנים הוא תיקלוט באירועים קווקזיים. אנו נשמיע את רשימת ההשמעה בפורמט עוגה: יש גם ילדים קטנים, גם נוער וגם מבוגרים בקהל? אנו נחלק את רשימת ההשמעה לפי חתכי גיל אלה, ונשמיע החל בשיר הפופ הפשוט ביותר ועד לריקוד עבור גילאים מבוגרים.

אם אתם מחפשים , פנו אלינו היום לפגישת ייעוץ וקבלת הפיתרון הטוב ביותר!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מאמרים
תקליטן מומלץ לחתונה

על פי מה נמדד תקליטן לחתונה? מה בודקים לפני שמזמינים אותו לאירוע? למה יש משמעות לניסיון של התקליטן? דיג'י לחתונה הוא בין נותני השירותים החשובים

קרא עוד
מאמרים
תקליטן לבר מצווה

בר המצווה היא אירוע משמעותי ובלתי נשכח עבור הנערים הצעירים שמגיעים לגיל 13. לא משנה אם בחרתם לערוך אירוע על פי ההלכה הדתית או פשוט

קרא עוד
מאמרים
תקליטן רוסי

תקליטן למגזר הרוסי המגזר הרוסי הוא הגדול ביותר בישראל מבחינת כמות אנשים, זהו מגזר מגוון ודינמי מאוד, מגזר שחלקים ממנו נמצאים בארץ כבר עשרות שנים

קרא עוד