שירי שבירת כוס 2018

שירי שבירת כוס 2018

עם איזה שיר שוברים את הכוס ב-2018?

לכל אירוע יש את רגעי השיא שלו, הרגעים שכולם ייקחו איתם והזיכרונות אשר יישארו איתך לכל החיים. בחתונה, אחד הרגעים המהותיים הוא שבירת הכוס. ברגע זה הטקס נגמר והחגיגה מתחילה והשיר אשר יתנגן ברקע יציין את תחילת חייכם המשותפים. בחירת מוסיקה לשבירת כוס בקונספט הלא נכון יכולה להוביל להוזלה של כל הטקס ואפילו לאי נוחות בקרב האורחים או לתחושת מבוכה.

אולם – אל דאגה! השיר שלכם כבר נכתב, כל שעליכם לעשות הוא להיעזר באיש המקצוע הנכון בכדי שיוביל אתכם אליו.

פלייליסט מלא של שירי שבירת כוס

השיר שישלח אותך לחיי הנישואים ואת האורחים שלך לרחבת הריקודים

אין שיר אידיאלי לשבירת כוס, אך יש את השיר הנכון ביותר עבורכם. חשוב מאוד להבין שכמו טקס החופה, שיר שבירת הכוס הוא שלכם ובשבילכם אך הוא גם השיר שיישלח את האורחים שלכם לרחבת הריקודים ולהמשך האירוע. לעיתים שירים שנראים לכם מתאימים הם למעשה לא הבחירה הנכונה ביותר עבור האירוע ובדיוק מסיבה זו מומלץ להיעזר באיש מקצוע מנוסה אשר ראה מגוון רחב של אירועים ויוכל להסביר לך את ההשפעות של בחירת השיר שלך. כמובן שדיג'יי מקצועי באמת יוכל גם להעביר שיר עריכה מוסיקלית בכדי להפוך את השיר שבחרת לשיר שבירת הכוס שלך.

דחיפה בכיוון הנכון

דיג'יי מקצועי לא רק מכיר את כל סוגי המוסיקה ומגוון רחב של שירים ומוסיקה לשבירת כוס, הוא יודע כיצד להבין מהמילים והבחירות שלך בדיוק איזה שיר ייצור את הרגע המושלם בשביל שניכם מול כל האנשים החשובים לכם ביותר. לקראת המפגש מומלץ להכין רשימה של מספר אפשרויות למוסיקה לשבירת כוס אבל יש לבוא עם ראש פתוח. אנשים רבים מדמיינים את הרגע כל כך הרבה עד שהם נעולים על הבחירות הלא נכונות, לא כל מה שנשמע טוב בראש שלך יתאים גם במציאות.

אנחנו רוצים לרגש אותך ולהתרגש עם האורחים שלך

השאלה היא לא עם איזה שיר שוברים את הכוס ב-2018? השאלה היא איזה שיר ילווה את שבירת הכוס ביום המיוחד שלך. סלייד מיוזיק מאגדת תחתיה את התקליטנים המקצועיים והמנוסים ביותר אשר יוכלו, ביחד אתכם, לבחור מוסיקה לשבירת כוס שתכניס אתכם לחייכם החדשים ולרחבת הריקודים בצורה הטובה ביותר. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני חינמי לבחירת השיר לשבירת הכוס והתאמת המוזיקה לחתונה שלך.