שירי סלואו לחתונה 2019

שירי סלואו לחתונה 2019

אין כמו הרגע בו מנוגן שיר סלואו בחתונה, ואתם רוקדים יחדיו האחד לצד השנייה, מחובקים. יש שיעדיפו זמרת שתבוא לשיר להם, אבל יש שלא יתפשרו על תקליטן, ואם כבר תקליטן, אז תקליטן אשר בקיא במוזיקה העכשיוית. כזה יכול לשרת אתכם בכל סגנון מוזיקה שתבחרו, ומובן שאם תבחרו בסגנונות אלו – המידע שיהיה לו צפוי להיות רב, מה שיקנה לכם אפשרויות רבות לבחירת השיר שלכם.


טופ 5 של שירי סלואו שלנו שהוזמנו ע"י הזוגות שלנו

  1. דניאל בן חיים – חיים שלי (קאבר)
  2. עומר אדם – אוהבת אותי אמיתי
  3. ליאור מיארה – אהבה ממבט ראשון
  4. Boyce Avenue – In Case You Didin't Know
  5. Ed Sheeran – Thinking Out Loud

פלייליסט המלא שלנו כאן:

מי שרוצה להתרגש כפי שלא התרגש מעולם ישמע שירי סלואו לחתונה 2019?

הדבר נכון גם לגבי נשים, כמובן. שירי סלואו לחתונה 2019 ללא ספק מוצאים מקום חם בלבו של כל חוגג ובלבה של כל חוגגת. דוגמאות חמות של שירי סלואו בימינו הן:

לכן, הרגישו חופשיים לבחור שירים מרגשים, ואנו נספק לכם אותם כשהם ממוקססים וערוכים לריקוד שלכם.

שירי אהבה

אנו נשמיע לכם שירי אהבה מיוחדים אשר נחשבים לשירים מרגשים עד דמעות. שירי סלואו באירוע שלכם לא יהיו עוד שירים אטיים, אלא שירים מתוזמרים היטב, יפים ומרגשים, עם זמר או זמרת מרטיטי אוזניים, ומילים שיחדרו עמוק ללבותיכם.

שירים שיגרמו לכם להתרגש בכל פעם שתאזינו להם

אנו נספק לכם שירים שיגרמו לכם לעדנה של ממש. הכיצד? אנו נבחין מי הוא הקהל הרוקד באירוע, כולל היקפי מבוגרים וצעירים שיש בו, ונשמיע שירים מרגשים על פי חתך הגילים. אנו נחדור ללבותיהם של הצעירים בדיוק כמו אלו של המבוגרים, ועל כן ערב אתנו מתאים לכל קבוצות האוכלוסייה, ולא רק לאנשים צעירים.

שירי סלואו לחתונה 2019 עם סלייד מיוזיק

צוות סלייד מיוזיק יוכל לספק לכם מוסיקה מסגנונות שונים. שירי סלואו מטעמו ממוקססים היטב, ומותאמים במיוחד לרוקדים. אם אתם רוצים לחוות את רגש האהבה כפי שלא חוויתם מימיכם, ולשמוע באזניכם שירים מרגשים, הזמינו את סלייד מיוזיק לתקלט בחתונתכם. עם סלייד מיוזיק, תוכלו להיסחף בצלילים המרגשים ולרקוד סלואו סוחף מיד לאחר שפיזזתם על הבמה לקצב שירי חתונה.

מעוניינים לרקוד לצלילי שירי סלואו לחתונה 2019 ידועים ומוכרים? הקליקו ופנו אלינו!