שירים לחופה

שירים לחופה

שירים לחופה הם ללא ספק אחד הנושאים המעסיקים כל זוג העומד לפני הערב הגדול והמרגש, כל אחת חולמת שנים על השיר שילווה אותה אל החופה ולאחריה והיום גם לגברים כבר חשובים השירים המשמעותיים ביותר בחתונה – השירים שינוגנו לפני ואחרי החופה. שירים לחופה הם השירים הכי משמעותיים בחתונה כולה, משהו שזוכרים ושצריכה להיות לו משמעות אישית עבורכם בתור זוג שנכנס לחיי הנישואין. עבודתו של התקליטן היא כמובן לנגן את השיר הנבחר בדיוק ברגע הנכון, אך תקליטן מקצועי ומיומן יוכל גם להציע לכם שירים ולייעץ לגבי הנושא החשוב הזה.

המלצה על שירים לחופה מרגשים – לועזית :

  1. Gregorian – the moment of peace
  2. Enya – Adiemus
  3. Sarah Brightman – Harem
  4. Ofra Haza – You
  5. Yanni – Adagio In G Minor

שירים עם משמעות

בחירת שירים לחתונה היא בכל מקרה משימה מורכבת שכל זוג עוסק בה במידה זו או אחרת – יש זוגות שממש חשובים להם מספר רב מאוד של שירים ויש זוגות שמשאירים את רוב בחירת השירים בידיו של התקליטן שלהם – כך או כך הכל בסדר וזהו הערב המיוחד שלכם! אך בדבר אחד אין ספק ואין שוני בין זוגות מתחתנים – שירים לחופה הם תמיד שירים שמקדישים להם מחשבה רבה והם בעלי משמעות גדולה לבני הזוג. ואכן כך צריך להיות, שיר הכניסה לחופה ושיר היציאה ממנה צריכים להיות שירים שיגידו לכם משהו, שירים בעלי משמעות עבורכם ו/או עבור האורחים.

במקרים רבים ומסיבות הגיוניות לחלוטין כמובן, שירים לחופה יהיו שירי אהבה מרגשים ורבי משמעות, שירים המבטאים את האהבה שלכם זה לזו ואת חשיבות המאורע המרגש שהוא יום חתונתכם. יש את אלו שבוחרים את השיר ששמעו לראשונה יחד או דווקא שיר מצחיק מבחינת המשמעות והמוסיקה שלו – הבחירה בידיכם וכל האפשרויות פתוחות.

תקליטן לחתונה בסיוע בשירי החופה

תקליטן לחתונה צריך לעשות הרבה מעבר להפעלת השירים ברגע הנכון וניגון סטים מרקידים על הרחבה. תקליטנים צריכים להיות מסוגלים לקרוא את הקהל ולהשפיע על האווירה הרצויה בחתונה. מבחינה זו, תקליטן מקצועי בהחלט יכול לסייע רבות בהקשר של שירים לחופה. התקליטן יידע להציע שירים או לצמצם את האפשרויות שלכם, הוא ינגן את השיר בצורה האופטימאלית לפני או אחרי החופה וייצור באמצעות השיר אווירה מיוחדת ובלתי נשכחת עבורכם ועבור האורחים.