ציוד לאירועים

ציוד לאירועים

מתכננים אירוע המוני תחת כיפת השמים? הכנתם רשימת ציוד? היכן תמצאו את אמצעי התצוגה, האבטחה, ההגנה והבקרה הנדרשים? מה מומלץ לעשות על מנת שהאמצעים הללו יתרמו תרומה משמעותית לעיצובו של האירוע? מהו המינימום הנדרש על מנת לאפיין רשימת ציוד לאירועים המוניים?

חלק מרשימת הציוד לארגון אירוע המוני היא מערך של דרישות חובה בעיקר בתחום הבטיחות: מחסומים המונעים מהקהל מגע עם המופיעים והנואמים על הבמות, גדרות המונעות פלישה לאירוע, ודואגות לביצוע בקרת כניסה מסודרת, עם שערי הולכי רגל ורכב ייעודיים, ועוד. חלק אחר של רשימת הציוד משמש לעיצוב, ולהכנת הקונטקסט החיצוני של האירוע בכללותו: שלטים על גדרות, תרנים לדגלים וכד'.

גדרות

גדרות הן אמצעים חשובים על מנת להגן על האירוע שלכם מפולשים, להגן על האורחים עצמם מליפול לכביש ולספק בקרת כניסה בטוחה באמצעות מנגנוני כניסה כמו שערים ושערי רכב מגובים בשמירה. חברת ציוד לאירועים צריכה להחזיק בסוגי גדרות מגוונים להשכרה לאירועים ייעודיים שונים. הגדרות שונות זו מזו בחומרי הייצור, בהיותן עם פתחים או אטומות קומפלט, וכן – המבנה שונה, מספר השערים אינו זהה וכד'. כאשר בוחרים ציוד לאירועים, אפיון הגדר הוא אחד החשובים שתצטרכו לעשות.

מחסומים

מחסומים הם מעין גדרות פנימיות. הם נועדו שלא לאפשר לקהל לגשת למקומות שהוא לא צריך לגשת אליהם כמו הבמה או אזור ההגברה. מחסומים מושכרים לבעלי האירועים על פי הכמות הנדרשת, וניתן לזהותה על פי גודל הבמה והיקפה, וכן אזורים אחרים שלא תרצו כי יהיו מורשי כניסה.

תרנים לדגלים

ניתן לשכור תרנים לגדלים במסגרת רשימת הציוד אשר הכנתם. התרנים ניתנים לתלייה בקרבת הבמה או עליה.

ההמלצות שלנו

  1. להשתמש בבד פלריג או ברזנט מעוצב בלוגו האירוע על הגדרות שלכם.
  2. להשתמש באמצעי עיצוב מגוונים כגון תאורה צבעונית לאירוע.
  3. להתאים את שערי ובקרות הכניסה בהתאם לגודל האירוע.
  4. מומלץ להתייעץ עם חברת ציוד לאירועים בטרם סגירת רשימת הציוד הנדרשת.

ציוד לאירועים

אצלינו תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד בוטיק לאירועים מכל הגדלים: במות, מחסומים, שערים, תרנים לדגלים, ועוד מגוון מוצרים שיסייעו לכם להפיק אירוע בלתי נשכח.
ציוד לאירועים מומלץ נשמח לעמוד לשירותכם.