שירים לסיום חתונה

שיר סיום חתונה הוא אחד השירים המרגשים והמיוחדים שאתם צריכים לבחור לכבוד החתונה שלכם. זה השיר שמסכם את האירוע שתכננתם כל כך הרבה במהלך החודשים האחרונים, השיר בו תרקדו את הריקוד הזוגי האחרון בחתונה כשכולם מסביבכם, או לחילופין תעמדו במעגל עם כל החברים והמשפחה הקרובים אליכם, ויחד תזכו לרגע רומנטי אחרון לפני שכולם הולכים. 

 

במהלך החתונה בוחרים לא מעט שירים: שירים לכניסה, לחופה, לשבירת הכוס, לריקוד הראשון ולמסיבה עצמה, ולכן שיר סיום צריך להיות אחד שמסכם את כל רגעי השיא האלו לרגע אחרון ומיוחד, בו כל המתח יורד, ואתם זוכים לזיכרון שלא תשכחו הרבה מאוד זמן.

 

אז איך בוחרים שירים לסיום חתונה? הכנו לכם מדריך מקוצר, וכן גם כמה אופציות מצוינות שכדאי לכם לשקול. 

איך לבחור שיר סיום לחתונה

כשבוחרים שירים לסיום חתונה אפשר ללכת לכמה כיוונים, וזה לחלוטין תלוי בכם ומה אתם רוצים להשיג מהרגע הזה. בדרך כלל, מדובר על שיר רומנטי ואיטי, כמו בלדה מוכרת ומרגשת, אך באותה מידה זה גם יכול להיות שיר מקפיץ, אם תרצו לסיים את החתונה שלכם בביט שמח. 

 

זה תלוי בכם, באופי שלכם, ובאיך אתם רואים את רגע הסיום של החתונה שלכם – האם באופן רומנטי ושקט, או דווקא בדרך מקפיצה ומשמחת? בחירה נוספת היא האם לבחור בשירים קלאסיים שתמיד-תמיד עובדים ומורידים דמעה, או דווקא בשירים חדשים שיצאו בשנה האחרונה? עליכם לבחור גם אם תרצו שיר בעברית או שיר בלועזית. 

 

האופציות הן באמת בלתי נגמרות, ולכן אנחנו ממליצים לכם לשבת ביחד על הספה, להקשיב לפלייליסט שיצרנו עבורכם, ולדמיין רגע בראש את רגע סיום החתונה. ברגע שתשמעו את שיר הסיום הנכון, אתם ללא ספק תרגישו את זה בעצמכם!

 

שירים לסיום חתונה מומלצים לשנת 2022 - בעברית

שירים לסיום חתונה מומלצים לשנת 2022 - לועזית

מקווה שעזרתי לכם עם בחירת שירים לקבלת פנים 🙂