פלייליסט שירים לקבלת פנים (מוסיקת רקע לאירועים)

שירים לקבלת פנים הם חלק חשוב מאוד מבחירת הפלייליסט שלכם לחתונה. השירים האלו הם השירים שיקבלו את האורחים שלכם ויפתחו את החתונה, ויש להם תפקיד חשוב מאוד ביצירת האווירה הראשונית בחתונה. 

 

כשאתם בוחרים שירים לקבלת פנים, עליכם לחשוב גם עליכם כזוג, גם על האווירה שאתם רוצים ליצור, אך גם לחשוב על האורחים שלכם – בסופו של דבר, מגיעים לחתונה גם החברים הטובים שלכם, אך גם סבא וסבתא וגם אחיינים קטנים, ולכן צריך לדבר אל כולם לפחות ברגעים הראשונים של החתונה. 

 

אז איך מרכיבים פלייליסט חלומי שמדבר לכולם? קבלו כמה טיפים חשובים, וגם פלייליסט שבנינו במיוחד לכם! 

טיפים חשובים לבחירת שירים לקבלת פנים

כאמור, הבחירה בשירים לקבלת פנים צריכה להיות מאוזנת, מגוונת ולדבר לכל הקהלים. זה קשה מאוד, שכן ברור שהטעם האישי של כל אחד מהאורחים שלכם שונה; כדי להשיג את זה בכל זאת, מומלץ לבחור במוזיקה קלילה, נעימה וטובה שכולם אוהבים, ואת המוזיקה המקפיצה והצעירה באמת לשמור לרחבת הריקודים. הטפים הבאים יעזרו לכם במשימה!  • שירים כיפיים – כמו שאמרנו, בחרו בשירים כיפים וקלילים, שירי "Feel Good" שכולם מכירים ואוהבים לשמוע. אפשר לבחור שירים עם טאץ' רומנטי, או כאלו שמדברים על זוגיות.
  • שילוב ז'אנרים – כדאי לבחור בשילוב של ז'אנרים, כדי לדבר לכל הקהלים. מומלץ לשלב בין שירים לועזיים לשירים ישראליים, שירים ישנים עם שירים חדשים, קלאסיקות שתמיד עובדות יחד עם שירים שאתם אוהבים, גם אם הם פחות מוכרים. כל עוד מדובר על שירים שמחים – הכל הולך!
  • חשבו גם על עצמכם – אנחנו מדברים הרבה על לקלוע לכל הקהלים שלכם, אך אל תשכחו גם את עצמכם. חשוב לבחור בסגנון שאתם אוהבים, ויותר חשוב מזה, אל תשלבו שירים שאתם באופן נקודתי לא אוהבים (זה אומר גם להקות או זמרים ספציפיים שאתם פחות מתחברים אליהם, גם אם כל השאר כן). אל תשכחו שזאת החתונה שלכם!
  • התייעצו עם הדיג'יי – הדיג'יי שלכם צריך להיות שם בשבילכם עבור כל הבחירות החשובות הנוגעות למוזיקה. הוא אמנם אחראי בעיקר על המסיבה עצמה ויהיה נוכח כדי להקפיץ את כל האורחים, אבל הוא יכול לסייע לכם גם בבחירת הטון והשירים המתאימים ביותר לקבל הפנים שלכם.

 

והטיפ האחרון – היעזרו בפלייליסט שלנו! איגדנו לכם כמה מהשירים הטובים ביותר לקבלת פנים בחתונה, ואתם מוזמנים לקבל השראה ולהרכיב את פלייליסט החלומות שלכם. 

סטים מלאים של שירי מוסיקת רקע בעברית

סטים מלאים של שירי מוסיקת רקע באנגלית

סטים מלאים של שירי מוסיקת רקע - נעימות

מקווה שעזרתי לכם עם בחירת שירים לקבלת פנים 🙂